Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Sprzęt medyczny jednorazowego użytku

zawarta 24 sierpnia 2026 · 10. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Podlaskie, Białystok

15 000 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa specjalistycznego asortymentu jednorazowego użytku do Kliniki Kardiochirurgii
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. M. Curie-Skłodowskiej 24A, 15-276 Białystok, Podlaskie
NIP 5422534985REGON 000288610zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krypska 24/1, 04-082 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1130007544REGON 006743446zarejestrowana 17 stycznia 1991
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZM/2414/ 1775 /2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Publikacja w rejestrze
24 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
24 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (10)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU i "BILLMED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Sprzęt medyczny jednorazowego użytku” (ID 749454d4-b5bb-4a23-8c63-be7ba4cd2870), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/749454d4-b5bb-4a23-8c63-be7ba4cd2870, stan wpisu z 2026-08-24, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie