Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przeglądy techniczne - Respiratory stacjonarne producenta GE
zawarta 7 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 14 dni · Dolnośląskie, Legnica
22 000 zł
wartość umowy
NETTO
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
PRZEGLĄDY TECHNICZNE URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH STANOWIĄCE WŁASNOŚĆ WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy · Legnica
ogłoszenie o wyniku z 17 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jarosława Iwaszkiewicza 5, 59-220 Legnica, Dolnośląskie
NIP 6912204853REGON 390999441zarejestrowana 30 sierpnia 1991
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wołoska 9, 02-583 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5220019702REGON 010478403zarejestrowana 28 lutego 1994
Dane wpisu
- Numer umowy
- 322/BS/FZ- 74/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 14 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W LEGNICY i GE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.