Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Odnowienie ochrony antywirusowej serwerów i stacji roboczych oraz odnowienie wsparcia technicznego dla urządzeń brzegowych vol 2
zawarta 7 lipca 2026 · okres: 8 dni · Warmińsko-mazurskie, Elbląg
58 133 zł
wartość umowy
7 lipca 2026100% okresu30 lipca 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na odnowienie ochrony antywirusowej serweró i stacji roboczych oraz odnowienie wsparcia technicznego dla urządzeń brzegowych-vol 2
Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu · Elbląg
ogłoszenie o wyniku z 14 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jana Amosa Komeńskiego 35, 82-300 Elbląg, Warmińsko-mazurskie
NIP 5783104467REGON 281098840zarejestrowana 1 września 2011
WykonawcaPrzedsiębiorca
Elbląg, Warmińsko-mazurskie
NIP 5781784222REGON 170735215zarejestrowana 31 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP/159/2026
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 8 dni
- Data zakończenia
- 30 lipca 2026
- Publikacja w rejestrze
- 28 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 30 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Historia zmian (1)
- 14.07.2026Wygaśniecie umowy
Umowa zrealizowana
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 7 sierpnia 2026
- amendments_count: 0 → 1
- date_end: — → 2026-07-30
- status: Aktywna → Nieaktywna