Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Usługa konserwacji i wykonywania przeglądów technicznych niżej opisanych instalacji i urządzeń, zlokalizowanych w budynku Filharmonii Łódzkiej przy ul. Narutowicza 20/22 w Łodzi: Instalacja wentylacji i klimatyzacji z centralami wentylacyjnymi oraz z instalacją nawilżającą i AKPiA, instalacja klimatyzacji miejscowej (klimatyzatory); Instalacja wody lodowej wraz z agregatem chłodniczym; Instalacja ciepła technologicznego; Węzeł cieplny; Instalacja c.o.; Instalacja wod.-kan. w tym instalacja p. poż. (z siecią zewnętrzną, znajdującą się na terenie Filharmonii) z instalacją ciepłej wody użytkowej i hydrofornią oraz instalacją kanalizacji deszczowej.
zawarta 4 sierpnia 2026 · okres: 731 dni · Łódzkie, Łódź
696 600 zł
wartość umowy
Wartość podstawowa wynagrodzenia wynosi 516000,00, a wartość 696600,00 stanowi wartość całkowitą wraz z Prawem Opcji.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Usługa konserwacji i przeglądów technicznych instalacji sanitarnych zlokalizowanych w obiekcie Filharmonii Łódzkiej
Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina · Łódź
ogłoszenie o wyniku z 4 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 20/22, 90-135 Łódź, Łódzkie
NIP 7240005070REGON 000279226zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków, Mazowieckie
NIP 5260307459REGON 010159520zarejestrowana 29 marca 1993
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP/03/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 731 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie