Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Przebudowa nawierzchni dróg osiedlowych ulica Sadowisko i Związkowa, kontynuacja

zawarta 5 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 63 dni · Lubelskie, Zamość

76 867 zł
wartość umowy

Umowa finansowana z własnych środków.

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Przebudowa nawierzchni dróg osiedlowych ulica Sadowisko i Związkowa, kontynuacja - część I Przebudowa nawierzchni ulicy Fryderyka Chopina w Zamościu - część II
Zarząd Dróg Grodzkich w Zamościu · Zamość
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jana Kilińskiego 86, 22-400 Zamość, Lubelskie
NIP 9222294774REGON 950371666zarejestrowana 1 stycznia 1999
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
24D, 22-400 Mokre, Lubelskie
NIP 9223065490REGON 386409626zarejestrowana 26 czerwca 2020
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
SPZ.273.10.1.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
63 dni
Publikacja w rejestrze
17 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
17 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: ZARZĄD DRÓG GRODZKICH W ZAMOŚCIU i ZAKŁAD BUDOWLANO-TRANSPORTOWY "DROGMOST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Przebudowa nawierzchni dróg osiedlowych ulica Sadowisko i Związkowa, kontynuacja” (ID 721d471f-143f-4fb9-8320-20cebe369d98), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/721d471f-143f-4fb9-8320-20cebe369d98, stan wpisu z 2026-08-17, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie