Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Ochrona osób i mienia

zawarta 7 sierpnia 2026 · okres: 610 dni · Warmińsko-mazurskie, Olsztyn

838 923 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Ochrona fizyczna osób i mienia Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie · Olsztyn
ogłoszenie o wyniku z 7 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Żołnierska 18 a, 10-561 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP 7392954843REGON 000295580zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tarasa Szewczenki 7, 10-274 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP 7743202503REGON 142917547zarejestrowana 27 kwietnia 2011
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
SZP/46/2026/PW
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
610 dni
Publikacja w rejestrze
10 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
10 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Ochrona osób i mienia” (ID 71fa510e-9d28-4204-af55-bda6d6702bb7), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/71fa510e-9d28-4204-af55-bda6d6702bb7, stan wpisu z 2026-08-10, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie