Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie remontu ogrodzenia na terenie filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Białobrzegach.
zawarta 23 lipca 2026 · okres: 75 dni · Mazowieckie, Warszawa
120 488 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wykonanie remontu ogrodzenia na terenie filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Białobrzegach
Krajowa Szkoła Skarbowości · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Okrzei 4, 03-710 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1132932391REGON 366664067zarejestrowana 1 marca 2017
WykonawcaPrzedsiębiorca
Nieporęt, Mazowieckie
NIP 8251871498REGON 368104958zarejestrowana 28 sierpnia 2017
Dane wpisu
- Numer umowy
- 70/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 75 dni
- Publikacja w rejestrze
- 30 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 30 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie