Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Szczepionka przeciw WZW-B
zawarta 5 sierpnia 2026 · okres: 2 dni · Lubelskie, Dęblin
555,60 zł
wartość umowy
5 sierpnia 2026100% okresu13 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy leków, szczepionek i substancji recepturowych
6 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej · Dęblin
ogłoszenie o wyniku z 22 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szpitalna 2, 08-530 Dęblin, Lubelskie
NIP 7162270294REGON 431023467zarejestrowana 15 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8942556799REGON 932081801zarejestrowana 10 listopada 1999
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 2 dni
- Data zakończenia
- 13 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 06.08.2026Wygaśniecie umowy
Umowa zrealizowana