Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa spektrometru mas z jonizacją w plazmie indukcyjnie sprzężonej ICP-MS
zawarta 4 sierpnia 2026 · okres: 135 dni · Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
1 138 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa spektrometru mas z jonizacją w plazmie indukcyjnie sprzężonej ICP-MS
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp. · Gorzów Wielkopolski
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Kazimierza Jagiellończyka 8B, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
NIP 5991023564REGON 000586862zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Żwirki i Wigury 101, 02-089 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5213717598REGON 363425563zarejestrowana 30 grudnia 2015
Dane wpisu
- Numer umowy
- OATZP.273.102.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 135 dni
- Publikacja w rejestrze
- 18 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 18 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie