Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
REMONT KORYTARZA AOS
zawarta 19 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 70 dni · Małopolskie, Oświęcim
146 013 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„REMONT KORYTARZA AOS”
Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu · Oświęcim
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wysokie Brzegi 4, 32-600 Oświęcim, Małopolskie
NIP 5491591851REGON 000304409zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. ks. Prałata Stanisława Słonki 24, 34-300 Żywiec, Śląskie
NIP 5532248772REGON 072819994zarejestrowana 19 czerwca 2002
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZOZ.DZP.261.41.TP.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 70 dni
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W OŚWIĘCIMIU i WODPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.