Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zakup i dostawa sprzętu medycznego jałowego jednorazowego użytku oraz niejałowego - pakiet nr 15

zawarta 21 lipca 2026 · okres: 731 dni · Wielkopolskie, Poznań

365 350 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Zakup i dostawa sprzętu medycznego jałowego jednorazowego użytku oraz niejałowego - 27 Pakietów
Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-curie · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Garbary 15, 61-866 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7781342057REGON 000291204zarejestrowana 30 lipca 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Grójecka 208, 02-390 Warszawa, Mazowieckie
NIP 7011029703REGON 388727112zarejestrowana 16 kwietnia 2021
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
38/2026 pakiet nr 15
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
731 dni
Publikacja w rejestrze
20 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
20 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zakup i dostawa sprzętu medycznego jałowego jednorazowego użytku oraz niejałowego - pakiet nr 15” (ID 6f761a10-c23e-4e19-9b1a-535f6685260c), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/6f761a10-c23e-4e19-9b1a-535f6685260c, stan wpisu z 2026-08-20, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie