Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Remonty cząstkowe nawierzchni dróg oraz ciagów pieszych na terenie Miasta
zawarta 13 sierpnia 2026 · okres: 141 dni · Śląskie, Zabrze
162 602 zł
wartość umowy
Brak opisu wartosci
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Remonty cząstkowe nawierzchni dróg oraz ciągów pieszych na terenie Miasta.
Miasto Zabrze – Prezydent Miasta · Zabrze
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Powstańców Śląskich 5-7, 41-800 Zabrze, Śląskie
NIP 6482743351REGON 276255520zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
SIKORSKIEGO 5A, 41-922 RADZIONKÓW, Śląskie
NIP 6452519873REGON 241816090zarejestrowana 17 grudnia 2010
Dane wpisu
- Numer umowy
- WF/968/BM/20/B/792-W/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 141 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie