Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przegląd techniczny 4 łóżek Hill Rom
zawarta 8 lipca 2026 · 5. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 55 dni · Śląskie, Katowice
2000,00 zł
wartość umowy
Kwota netto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
ANESTEZJOLOGICZNE WYROBY MEDYCZNE
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach · Katowice
ogłoszenie o wyniku z 8 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Francuska 20 - 24, 40-027 Katowice, Śląskie
NIP 9542270611REGON 000289070zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Farbiarska 47, 02-862 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1070017638REGON 142737816zarejestrowana 21 grudnia 2010
Dane wpisu
- Numer umowy
- DDT/1049/2026/JK
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 55 dni
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY IM.ANDRZEJA MIELĘCKIEGO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH i PARAMEDICA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.