Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Diagnostyka/naprawa aparatu do hemodializy
zawarta 4 sierpnia 2026 · 5. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 31 dni · Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
2500,00 zł
wartość umowy
Wartość netto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa materiałów szewnych – 12 pakietów
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Św. Jana Pawła Ii · Grodzisk Mazowiecki
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Daleka 11, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie
NIP 5291004702REGON 000311639zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Leona Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa, Mazowieckie
NIP 8271818828REGON 730920652zarejestrowana 1 września 1998
Dane wpisu
- Numer umowy
- 398/2026/AM
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 31 dni
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY SZPITAL ZACHODNI IM.ŚW.JANA PAWŁA II i BAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.