Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

Dostawa 40 sztuk komputerów PC

zawarta 15 lipca 2026 · okres: 60 dni · Dolnośląskie, Jelenia Góra

118 966 zł
wartość umowy

Wartość umowy za dostawę 40 sztuk komputerów

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa sprzętu i systemu informatycznego na rzecz SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Jeleniej Górze.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA w Jeleniej Górze · Jelenia Góra
ogłoszenie o wyniku z 23 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Cieplicka 69/71, 58-560 Jelenia Góra, Dolnośląskie
NIP 6112223286REGON 230173142zarejestrowana 4 marca 1993
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Powstańców Wielkopolskich 20, 58-500 Jelenia Góra, Dolnośląskie
NIP 6110203374REGON 230521979zarejestrowana 7 maja 1992
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
116/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
60 dni
Publikacja w rejestrze
17 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
17 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
tak

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa 40 sztuk komputerów PC” (ID 6e11a38b-fdbc-4884-b092-c3dd0c59c8b9), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/6e11a38b-fdbc-4884-b092-c3dd0c59c8b9, stan wpisu z 2026-08-17, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie