Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Budowa odcinka drogi ul. polnej w miejscowości Łubnica
zawarta 28 lipca 2026 · okres: 4 miesiące · Wielkopolskie, Wielichowo
678 407 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa odcinka drogi ul. Polnej w miejscowości Łubnica
Gmina Wielichowo · Wielichowo
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Rynek 10, 64-050 Wielichowo, Wielkopolskie
NIP 9950149371REGON 631259301zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolskie
NIP 7881237779REGON 300479884zarejestrowana 31 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- GP.272.4.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 12 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 12 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie