Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

ESET PROTECT Enterprose aktualizacja licencji 50 stanowisk

zawarta 19 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 6 dni · Podkarpackie, Przemyśl

10 455 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Modernizacja sprzętu środowiska serwerowego i sieciowego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SP ZOZ.
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SPZOZ · Przemyśl
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Juliusza Słowackiego 85A, 37-700 Przemyśl, Podkarpackie
NIP 7952547258REGON 369600814zarejestrowana 1 marca 2018
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Oleska 11, 42-700 Lubliniec, Śląskie
NIP 5751906703REGON 523191771zarejestrowana 22 września 2022
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
nie nadano numeru
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
6 dni
Publikacja w rejestrze
28 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
28 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO W PRZEMYŚLU SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ i SERVCOMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „ESET PROTECT Enterprose aktualizacja licencji 50 stanowisk” (ID 6c8ce5c1-452b-46b3-83db-cd37b5241b13), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/6c8ce5c1-452b-46b3-83db-cd37b5241b13, stan wpisu z 2026-08-28, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie