Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
ogłoszenie I przetarg ustny ograniczony ul. Miłosza i ul. Wolności
zawarta 13 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 6 dni · Śląskie, Kalety
560,00 zł
wartość umowy
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Żwirki i Wigury 2, 42-660 Kalety, Śląskie
NIP 6452509863REGON 151398706zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Piastowska 15, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie
NIP 6450203350REGON 003542575zarejestrowana 19 grudnia 1990
Dane wpisu
- Numer umowy
- RZ.34.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 6 dni
- Publikacja w rejestrze
- 14 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 14 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: MIASTO KALETY i WYDAWNICZA SPÓŁDZIELNIA PRACY "GWAREK ŚLĄSKI".