Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Przebudowa drogi gminnej nr 114364L od km 0+000,00 do km 0+480,00 oraz nr 114363L od km 0+000,00 do km 0+474,00 oraz od km 0+474,00 do km 1+300,00 w miejscowości Stanin

zawarta 23 lipca 2026 · okres: 41 dni · Lubelskie, Stanin

1 433 433 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Przebudowie drogi gminnej nr 114364L od km 0+000,00 do km 0+480,00 oraz nr 114363L od km 0+000,00 do km 0+474,00 oraz od km 0+474,00 do km 1+300,00 w miejscowości Stanin
Gmina Stanin · Tuchowicz
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
62, 21-422 Stanin, Lubelskie
NIP 8252079809REGON 711582500zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
al. Wojska Polskiego 61A, 21-400 Łuków, Lubelskie
NIP 8251746882REGON 711586892zarejestrowana 26 lutego 1999
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
IG.272.3.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
41 dni
Publikacja w rejestrze
21 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
21 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Przebudowa drogi gminnej nr 114364L od km 0+000,00 do km 0+480,00 oraz nr 114363L od km 0+000,00 do km 0+474,00 oraz od km 0+474,00 do km 1+300,00 w miejscowości Stanin” (ID 6b4294b7-998c-471d-8879-5af6a6b42117), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/6b4294b7-998c-471d-8879-5af6a6b42117, stan wpisu z 2026-08-21, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie