Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej (zasilanie nr 2) dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
zawarta 21 lipca 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · na czas nieoznaczony · Mazowieckie, Radom
1 920 000 zł
wartość umowy
do wartości umowy przyjęto 48 miesięcy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej (zasilanie nr 1 i 2) dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego · Radom
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Lekarska 4, 26-610 Radom, Mazowieckie
NIP 7960012187REGON 000315086zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Garbarska 21A, 20-340 Lublin, Lubelskie
NIP 9462593855REGON 060552840zarejestrowana 27 listopada 2009
Dane wpisu
- Numer umowy
- 69.U.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- na czas nieoznaczony
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. DR TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO i PGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNA.