Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup produktów leczniczych
zawarta 3 lipca 2026 · 6. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Warmińsko-mazurskie, Elbląg
588,60 zł
wartość umowy
3 lipca 2026100% okresu30 lipca 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup leków w ramach programów lekowych - leczenie przewlekłego WZW typu B i C oraz profilaktyki wznowy przewlekłych zapaleń WZW typu B u chorych po przeszczepach narządowych i leczonych onkologicznie
Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu · Elbląg
ogłoszenie o wyniku z 14 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jana Amosa Komeńskiego 35, 82-300 Elbląg, Warmińsko-mazurskie
NIP 5783104467REGON 281098840zarejestrowana 1 września 2011
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Hubska 44, 50-502 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 6481008230REGON 272636951zarejestrowana 27 lipca 1995
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 1 dzień
- Data zakończenia
- 30 lipca 2026
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 30 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 03.07.2026Wygaśniecie umowy
Umowa zrealizowana
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 30 lipca 2026
- amendments_count: 0 → 1
- date_end: — → 2026-07-30
- status: Aktywna → Nieaktywna
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL MIEJSKI ŚW. JANA PAWŁA II W ELBLĄGU i "ASCLEPIOS" SPÓŁKA AKCYJNA.