Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

RKO w "EPOKA" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Żnin

zawarta 29 lipca 2026 · 7. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 46 dni · Małopolskie, Kraków

7872,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Zawarcie umów ramowych na przeprowadzenie szkoleń z zakresu podstawowych zabiegów resuscytacyjnych (Basic Life Support – BLS) u osób dorosłych oraz zastosowania automatycznych defibrylatorów zewnętrznych (Automated External Defibrillation – AED), skierowanych do pracowników jednostek podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), prowadzonych na miejscu w siedzibach jednostek.
Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 9 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Profesora Michała Bobrzyńskiego 12, 30-348 Kraków, Małopolskie
NIP 9451847252REGON 350712318zarejestrowana 1 kwietnia 1994
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Bluszczowa 9, 64-920 Piła, Wielkopolskie
NIP 7642696053REGON 381952165zarejestrowana 4 grudnia 2018
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
195/APZO/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
46 dni
Publikacja w rejestrze
24 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
24 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
tak

Umowy między tymi stronami

wszystkie (7)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: CENTRUM MONITOROWANIA JAKOŚCI W OCHRONIE ZDROWIA i PGRM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „RKO w "EPOKA" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Żnin” (ID 6977b6be-eefa-41f6-9968-be8fa8523cd6), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/6977b6be-eefa-41f6-9968-be8fa8523cd6, stan wpisu z 2026-08-24, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie