Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Naprawa ściany elewacyjnej budynku przy ulicy Lindego w Krakowie

zawarta 10 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · wykonawca zarejestrowany 135 dni przed umową · okres: 13 dni · Małopolskie, Kraków

23 000 zł
wartość umowy
10 lipca 2026100% okresu28 lipca 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

„Remont pomieszczeń nr 04,04A, 06 A,B,C na parterze budynku nr 5 na potrzeby realizacji funkcji Obsługi Ruchu Turystycznego z rozbudową instalacji elektrycznych i niskoprądowych.”
Zamek Królewski na Wawelu - Państwowe Zbiory Sztuki · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 3 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
Zamek Wawel 5, 31-001 Kraków, Małopolskie
NIP 6750004459REGON 000276009zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Katowicka 48, 31-351 Kraków, Małopolskie
NIP 6772538530REGON 544117755zarejestrowana 25 lutego 2026
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
572/26
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
13 dni
Data zakończenia
28 lipca 2026
Publikacja w rejestrze
28 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
28 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 22.07.2026
    Wygaśniecie umowy

    zakończenie umowy z dniem 22.07.2026

Umowy między tymi stronami

wszystkie (3)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: ZAMEK KRÓLEWSKI NA WAWELU - PAŃSTWOWE ZBIORY SZTUKI i SOLIDIA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Naprawa ściany elewacyjnej budynku przy ulicy Lindego w Krakowie” (ID 6953bf4c-c05a-4593-8ac7-ec02de98486c), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/6953bf4c-c05a-4593-8ac7-ec02de98486c, stan wpisu z 2026-07-28, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie