Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa paneli alergologicznych - testy immunoenzymatyczne do ilościowego wykrywania wykrywania swoistych IgE

zawarta 7 sierpnia 2026 · okres: 731 dni · Małopolskie, Proszowice

117 343 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.
Szpital im. Ojca Rafała z Proszowic Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach · Proszowice
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Mikołaja Kopernika 13, 32-100 Proszowice, Małopolskie
NIP 6821436049REGON 000300593zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin, Lubelskie
NIP 7123322874REGON 365858177zarejestrowana 15 listopada 2016
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
105/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
731 dni
Publikacja w rejestrze
27 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
27 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa paneli alergologicznych - testy immunoenzymatyczne do ilościowego wykrywania wykrywania swoistych IgE” (ID 6864b64e-3088-493d-9f0d-de6fc5cbcb7f), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/6864b64e-3088-493d-9f0d-de6fc5cbcb7f, stan wpisu z 2026-08-27, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie