Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Budowa trasy rowerowej na obszarze Subregionu Północnego Województwa Śląskiego oznaczonej symbolem 17, realizowana na terenie Gminy Kłomnice w formie zaprojektuj i wybuduj.
zawarta 28 lipca 2026 · okres: 126 dni · Śląskie, Kłomnice
428 091 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa trasy rowerowej na obszarze Subregionu Północnego Województwa Śląskiego oznaczonej symbolem 17, realizowana na terenie Gminy Kłomnice w formule zaprojektuj
i wybuduj.
Gmina Kłomnice · Kłomnice
ogłoszenie o wyniku z 7 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Strażacka 20, 42-270 Kłomnice, Śląskie
NIP 9492138802REGON 151397983zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Pacierzów, Śląskie
NIP 9492000908REGON 242989302zarejestrowana 24 lipca 2012
Dane wpisu
- Numer umowy
- SRF-SR.272.5.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 126 dni
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak