Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Budowa świetlicy wiejskiej w Syczach - miejsca spotkań i integracji mieszkańców w formule "Zaprojektuj i wybuduj"

zawarta 13 lipca 2026 · okres: 141 dni · Podlaskie, Nurzec-Stacja

547 500 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Budowa świetlicy wiejskiej w Syczach- miejsca spotkań i integracji mieszkańców w formule zaprojektuj i wybuduj
Gmina Nurzec-Stacja · Nurzec-Stacja
ogłoszenie o wyniku z 15 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Żerczycka 33, 17-330 Nurzec-Stacja, Podlaskie
NIP 5441438136REGON 050659585zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Koszewo, Podlaskie
NIP 5432188591REGON 386074120zarejestrowana 14 września 2022
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
Umowa Nr 3/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
141 dni
Publikacja w rejestrze
28 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
28 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Budowa świetlicy wiejskiej w Syczach - miejsca spotkań i integracji mieszkańców w formule "Zaprojektuj i wybuduj"” (ID 6727cc77-a51e-4295-9c98-7edecf44dc33), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/6727cc77-a51e-4295-9c98-7edecf44dc33, stan wpisu z 2026-07-28, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie