Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Siatki chirurgiczna

zawarta 6 sierpnia 2026 · 12. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 3 dni · Świętokrzyskie, Chęciny

2910,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze · Chęciny
ogłoszenie o wyniku z 24 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny, Świętokrzyskie
NIP 9591289964REGON 000296213zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Polna 11, 00-633 Warszawa, Mazowieckie
NIP 9521000289REGON 011206233zarejestrowana 6 października 1995
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZP-1527-2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
3 dni
Publikacja w rejestrze
7 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
7 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (12)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RAFAŁA W CZERWONEJ GÓRZE i MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Siatki chirurgiczna” (ID 6666739a-3a8a-46dd-857c-9f821b6ab3af), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/6666739a-3a8a-46dd-857c-9f821b6ab3af, stan wpisu z 2026-08-07, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie