Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przebudowa sanitariatów ul. Oleska 22, Instytut Biologii UO.
zawarta 18 sierpnia 2026 · okres: 91 dni · Opolskie, Opole
316 707 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
[B/10/2026] Przebudowa sanitariatów ul. Oleska 22, Instytut Biologii UO
Uniwersytet Opolski · Opole
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Plac Mikołaja Kopernika 11, 45-040 Opole, Opolskie
NIP 7540007179REGON 000001382zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wiejska 35, 46-053 Dębska Kuźnia, Opolskie
NIP 9910549029REGON 524883130zarejestrowana 29 marca 2023
Dane wpisu
- Numer umowy
- B/10/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 91 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie