Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Naprawa sprzętu medycznego
zawarta 1 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 34 dni · Świętokrzyskie, Chęciny
473,19 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze · Chęciny
ogłoszenie o wyniku z 24 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny, Świętokrzyskie
NIP 9591289964REGON 000296213zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Aleje Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5222709842REGON 015641760zarejestrowana 30 grudnia 2003
Dane wpisu
- Numer umowy
- FA-754/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 34 dni
- Publikacja w rejestrze
- 6 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 6 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RAFAŁA W CZERWONEJ GÓRZE i "MEDIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ".