Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przebudowa przepustu wjazd ul. Mątowska 5
zawarta 10 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 12 dni · Pomorskie, Ryjewo
12 193 zł
wartość umowy
dwanaście tysięcy sto dziewięćdziesiąt trzy złote i trzy grosze
10 sierpnia 2026100% okresu2 września 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Modernizacja dróg gminnych w 2026 roku
Gmina Ryjewo · Ryjewo
ogłoszenie o wyniku z 21 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Lipowa 1, 82-420 Ryjewo, Pomorskie
NIP 5811827902REGON 170747796zarejestrowana 10 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
Ryjewo, Pomorskie
NIP 5810000218REGON 170090250zarejestrowana 29 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 7031.82.2026
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 12 dni
- Data zakończenia
- 2 września 2026
- Publikacja w rejestrze
- 12 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 2 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 26.08.2026Wygaśniecie umowy
Umowa wykonana zmiana z aktywnej na nieaktywną , faktura opłacona
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 2 września 2026
- amendments_count: 0 → 1
- date_end: — → 2026-09-02
- status: Aktywna → Nieaktywna
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA RYJEWO i Usługi TRANS-WOD-KAN P.H.M.B. - Eugeniusz Miklewicz.