Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Usługi sprzątania przychodni zdrowia
zawarta 10 lipca 2026 · okres: 1 rok · Mazowieckie, Warszawa
649 593 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Usługa sprzątania przychodni zdrowia podległych Samodzielnemu Zespołowi Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo - Włochy · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 12 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. gen. Meriana C. Coopera 5, 01-315 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5222586517REGON 017202242zarejestrowana 23 stycznia 2001
WykonawcaPrzedsiębiorca · konsorcjum
Kraków, Małopolskie
NIP 9452154321REGON 386144085zarejestrowana 26 maja 2020
WykonawcaPrzedsiębiorca · konsorcjum
ul. Opolska 110, 31-323 Kraków, Małopolskie
NIP 9452327626REGON 544295273zarejestrowana 11 marca 2026
Dane wpisu
- Numer umowy
- 128/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 23 sierpnia 2026
- contractor_name: K.A. INVESTMENTS AND DEVELOPMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ → DEVEPOLER ARTUR NIESTÓJ
- contractor_nip: 9452327626 → 9452154321