Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
ZAMÓWIENIE 29 GN-RGN.6840.25.2025 PUBLIKACJA WYCIĄGU Z OGŁOSZENIA O II PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI MIEJSKIEJ, POŁOŻONEJ PRZY ULICY MYŚLIWSKIEJ 22.
zawarta 27 sierpnia 2026 · 6. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 15 dni · Mazowieckie, Siedlce
216,00 zł
wartość umowy
ZAMÓWIENIE 29 GN-RGN.6840.25.2025 PUBLIKACJA WYCIĄGU Z OGŁOSZENIA O II PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI MIEJSKIEJ, POŁOŻONEJ PRZY ULICY MYŚLIWSKIEJ 22.
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Skwer Niepodległości 2, 08-110 Siedlce, Mazowieckie
NIP 8212525409REGON 711581765zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Armii Krajowej 11, 08-110 Siedlce, Mazowieckie
NIP 8210008006REGON 005170379zarejestrowana 2 maja 1990
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZAMÓWIENIE 29 GN-RGN.6840.25.2025
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 15 dni
- Publikacja w rejestrze
- 2 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 2 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: MIASTO SIEDLCE i WYDAWNICZA SPÓŁDZIELNIA PRACY "STOPKA".