Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zestaw kolumienkowy do izolacji wirusowego RNA i DNA

zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 45 dni · Łódzkie, Łódź

1522,00 zł
wartość umowy
10 sierpnia 2026100% okresu20 sierpnia 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa wzorców chromatograficznych pestycydów, mieszanek QuEChERS oraz testów molekularnych do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi w podziale na części:
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi · Łódź
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wodna 40, 90-046 Łódź, Łódzkie
NIP 7281860518REGON 000295024zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Ostródzka 13, 54-116 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8942573243REGON 932122517zarejestrowana 16 lutego 2000
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
DEA OZPA 273.41.2026
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
45 dni
Data zakończenia
20 sierpnia 2026
Publikacja w rejestrze
10 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
20 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 13.08.2026
    Wygaśniecie umowy

    umowa zrealizowana

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 29 sierpnia 2026
    • amendments_count: 01
    • date_end: 2026-08-20
    • status: AktywnaNieaktywna

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zestaw kolumienkowy do izolacji wirusowego RNA i DNA” (ID 610be59b-100c-4b34-a1c4-39766c5494be), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/610be59b-100c-4b34-a1c4-39766c5494be, stan wpisu z 2026-08-20, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie