Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Umowa na wykonanie robót budowlanych, modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie gminy Trzyciąż
zawarta 21 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 57 dni · Małopolskie, Trzyciąż
75 946 zł
wartość umowy
wartość netto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Trzyciąż
Gmina Trzyciąż · Trzyciąż
ogłoszenie o wyniku z 30 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Leśna 4, 32-353 Trzyciąż, Małopolskie
NIP 6372024112REGON 351556270zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Brzozowska 2, 32-340 Wolbrom, Małopolskie
NIP 6372212055REGON 387610610zarejestrowana 1 grudnia 2020
Dane wpisu
- Numer umowy
- CRU.143.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 57 dni
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA TRZYCIĄŻ i EXDROG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.