Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sukcesywne dostawy artykułów biurowych
zawarta 20 lipca 2026 · okres: 12 miesięcy · Dolnośląskie, Legnica
6597,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy artykułów biurowych dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy · Legnica
ogłoszenie o wyniku z 31 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jarosława Iwaszkiewicza 5, 59-220 Legnica, Dolnośląskie
NIP 6912204853REGON 390999441zarejestrowana 30 sierpnia 1991
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wolności 66, 58-500 Jelenia Góra, Dolnośląskie
NIP 6112112374REGON 230442234zarejestrowana 15 grudnia 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- 298/KW/FZ-71/26 Część 5
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 3 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 3 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie