Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup substytutu kości granulat
zawarta 11 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 146 dni · Podlaskie, Wysokie Mazowieckie
9000,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych – powtórka II
Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem · Wysokie Mazowieckie
ogłoszenie o wyniku z 31 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szpitalna 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie, Podlaskie
NIP 7221334542REGON 450666236zarejestrowana 16 października 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kożuchowska 41, 65-364 Zielona Góra, Lubuskie
NIP 9290112610REGON 006095527zarejestrowana 8 grudnia 1989
Dane wpisu
- Numer umowy
- UD/NR 72/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 146 dni
- Publikacja w rejestrze
- 17 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL OGÓLNY W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM i LFC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.