Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa produktów leczniczych
zawarta 8 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 12 miesięcy · Lubelskie, Lublin
719 267 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa produktów leczniczych
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej · Lublin
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, Lubelskie
NIP 7122409395REGON 431018940zarejestrowana 1 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wolska 14, 05-860 Wolskie, Mazowieckie
NIP 5242625887REGON 141098662zarejestrowana 3 września 2007
Dane wpisu
- Numer umowy
- WSS SP ZOZ DZP.382. 30. 199 .2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 4 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 4 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W LUBLINIE i TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.