Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa mobilnej maszyny do cięcia wodą (waterjet) wraz z oprogramowaniem
zawarta 6 sierpnia 2026 · okres: 91 dni · Dolnośląskie, Wrocław
230 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
DOSTAWA DRUKARKI 3D, EDUKACYJNEGO RAMIENIA ROBOTYCZNEGO, SKANERÓW ORAZ MOBILNEJ MASZYNY DO CIĘCIA WODĄ DLA AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta We Wrocławiu · Wrocław
ogłoszenie o wyniku z 12 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
pl. Polski 3/4, 50-156 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8960007502REGON 000275814zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
32 G, 82-300 Władysławowo, Warmińsko-mazurskie
NIP 5782800526REGON 170987810zarejestrowana 12 czerwca 2003
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP/2026/35
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 91 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie