Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

Usługa polegająca na przeprowadzeniu badania pn. "Diagnoza zapotrzebowania na usługi społeczne wśród mieszkańców województwa podkarpackiego w wieku 60+"

zawarta 30 lipca 2026 · okres: 124 dni · Podkarpackie, Rzeszów

77 154 zł
wartość umowy

Wartość umowy netto

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Usługa polegająca na przeprowadzeniu badania pn. Diagnoza zapotrzebowania na usługi społeczne wśród mieszkańców województwa podkarpackiego w wieku 60+
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie · Rzeszów
ogłoszenie o wyniku z 31 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Hetmańska 9, 35-045 Rzeszów, Podkarpackie
NIP 8133485443REGON 180193953zarejestrowana 11 grudnia 2006
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Gliwice, Śląskie
NIP 6312560410REGON 361275817zarejestrowana 15 kwietnia 2015
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
28/OZP/SR/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
124 dni
Publikacja w rejestrze
3 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
3 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
tak

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Usługa polegająca na przeprowadzeniu badania pn. "Diagnoza zapotrzebowania na usługi społeczne wśród mieszkańców województwa podkarpackiego w wieku 60+"” (ID 5eb67b75-a7c6-4fe6-bfc5-2d7044b8bfb6), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/5eb67b75-a7c6-4fe6-bfc5-2d7044b8bfb6, stan wpisu z 2026-08-03, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie