Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Przedmiotem umowy są prace utrzymaniowe rzeki Potok Zadębie od km 0+000 do km 10+915

zawarta 21 sierpnia 2026 · 17. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 85 dni · Mazowieckie, Warszawa

119 551 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Utrzymanie wód i urządzeń wodnych oraz pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Zarządu Zlewni w Tczewie – roboty budowlane
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 28 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5272825616REGON 368302575zarejestrowana 23 sierpnia 2017
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Szczecińska 39-41, 80-175 Koszalin, 80-175
NIP 5833453314REGON 522400847zarejestrowana 24 czerwca 2022
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
WC.271.1.33.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
85 dni
Publikacja w rejestrze
21 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
21 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (17)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE i DREW - KOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Przedmiotem umowy są prace utrzymaniowe rzeki Potok Zadębie od km 0+000 do km 10+915” (ID 5eb05da0-53ad-4de7-81ef-babc648eb0a5), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/5eb05da0-53ad-4de7-81ef-babc648eb0a5, stan wpisu z 2026-08-21, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie