Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup i dostawa produktów leczniczych dla Pakietu nr 42
zawarta 1 lipca 2026 · okres: 12 miesięcy · Podlaskie, Hajnówka
4315,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawa produktów leczniczych na potrzeby SPZOZ w Hajnówce
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce · Hajnówka
ogłoszenie o wyniku z 24 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Doc. Adama Dowgirda 9, 17-200 Hajnówka, Podlaskie
NIP 5431771354REGON 050582500zarejestrowana 1 stycznia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 111, 91-222 Łódź, Łódzkie
NIP 9471902089REGON 473206703zarejestrowana 20 listopada 2003
Dane wpisu
- Numer umowy
- 2026/PN/APT/8/12
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 7 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 7 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie