Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Informacja o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń o pisemnym przetargu nieograniczonym na dzierżawę gruntu gminnego, położonego przy ul. Mszczonowskiej w Grójcu, z przeznaczeniem pod zieleniak.

zawarta 28 lipca 2026 · okres: 3 dni · Mazowieckie, Grójec

250,00 zł
wartość umowy
28 lipca 2026100% okresu18 sierpnia 2026

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Józefa Piłsudskiego 47, 05-600 Grójec, Mazowieckie
NIP 7971293758REGON 000524795zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5220103609REGON 012047699zarejestrowana 26 czerwca 1991
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
nie nadano numeru
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
3 dni
Data zakończenia
18 sierpnia 2026
Publikacja w rejestrze
3 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
18 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 31.07.2026
    Wygaśniecie umowy

    Wygaśnięcie umowy

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 18 sierpnia 2026
    • amendments_count: 01
    • date_end: 2026-08-18
    • status: AktywnaNieaktywna

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Informacja o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń o pisemnym przetargu nieograniczonym na dzierżawę gruntu gminnego, położonego przy ul. Mszczonowskiej w Grójcu, z przeznaczeniem pod zieleniak.” (ID 5b8fa8a0-2026-4f95-9468-82301360bbe6), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/5b8fa8a0-2026-4f95-9468-82301360bbe6, stan wpisu z 2026-08-18, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie