Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa perforatorów jednorazowego użytku
zawarta 28 lipca 2026 · okres: 732 dni · Warmińsko-mazurskie, Elbląg
164 500 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Odzież medyczna jednorazowego i wielorazowego użytku, obłożenia pola operacyjnego, podkłady, serwety, osłony urządzeń medycznych, zestawy do dezynfekcji, maski, czepki, obuwie operacyjne, fartuchy jednorazowego i wielorazowego użycia, koce ogrzewające, pompy elastomerowe w 93 pakietach dla potrzeb WSZ w Elblągu.
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu · Elbląg
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Królewiecka 146, 82-300 Elbląg, Warmińsko-mazurskie
NIP 5782517492REGON 170745930zarejestrowana 1 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Jana Skrzyneckiego 38, 04-563 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1131208173REGON 012243756zarejestrowana 3 grudnia 1996
Dane wpisu
- Numer umowy
- 7/XXX/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie