Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawy produktów farmaceutycznych
zawarta 24 lipca 2026 · okres: 731 dni · Dolnośląskie, Świdnica
301 040 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy produktów farmaceutycznych (POWTÓRZONY)
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy · Świdnica
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Leśna 27 - 29, 58-100 Świdnica, Dolnośląskie
NIP 8842201447REGON 000311674zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaJSFP
ul. prof. Michała Życzkowskiego 17, 31-864 Kraków, Małopolskie
NIP 6770067397REGON 350138990zarejestrowana 10 grudnia 1992
Dane wpisu
- Numer umowy
- EA/I/28/PN/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 731 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie