Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie usługi promocyjnej na rzecz Województwa Warmińsko-Mazurskiego podczas wydarzenia pn. „Campus Polska Przyszłości”, które odbędzie się w dniach od 23.08.2024 r. – 29.08.2024 r. w Olsztynie.
zawarta 13 sierpnia 2026 · okres: 33 dni · Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
243 902 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Promocja Województwa Warmińsko-Mazurskiego podczas wydarzenia pn. Campus Polska Przyszłości
Województwo Warmińsko-mazurskie · Olsztyn
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP 7392965551REGON 510750309zarejestrowana 7 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
Wiejska 12/4, 00-490 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5213953850REGON 521069675zarejestrowana 24 stycznia 2022
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP.6.2/107/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 33 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie