Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy międzynarodowych biletów lotniczych na przewozy pasażerskie dla potrzeb Politechniki Rzeszowskiej na okres 12 miesięcy.
zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 12 miesięcy · Podkarpackie, Rzeszów
445 144 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy międzynarodowych biletów lotniczych na przewozy pasażerskie dla potrzeb Politechniki Rzeszowskiej na okres 12 miesięcy.
Politechnika Rzeszowska Im.ignacego Łukasiewicza · Rzeszów
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
al. Powstańców Warszawy 12, 35-029 Rzeszów, Podkarpackie
NIP 8130266999REGON 000001749zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krótka 12, 58-500 Jelenia Góra, Dolnośląskie
NIP 6112770574REGON 365879222zarejestrowana 10 listopada 2016
Dane wpisu
- Numer umowy
- NA/344/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie