Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
dostawa leków - uzupełnienie II (+pozycje nierozstrzygnięte w poprzednim przetargu lekowym) dla zadania nr 2
zawarta 7 sierpnia 2026 · 12. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 rok · Dolnośląskie, Wrocław
6999,50 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa leków - uzupełnienie I, oraz albumin i immunoglobulin poza programem lekowym (+ pozycje nierozstrzygnięte w poprzednim przetargu lekowym) w podziale na 48 zadań.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego · Wrocław
ogłoszenie o wyniku z 8 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Koszarowa 5, 51-149 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8951631106REGON 000290469zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Szopienicka 77, 40-431 Katowice, Śląskie
NIP 5252409576REGON 141107266zarejestrowana 1 marca 2007
Dane wpisu
- Numer umowy
- 6963
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 12 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 12 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.J.GROMKOWSKIEGO i "FARMACOL-LOGISTYKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.