Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Wykonanie bezpiecznego przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 3050P w miejscowości Dębówiec

zawarta 12 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 30 dni · Wielkopolskie, Konin

308 428 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Wykonanie bezpiecznego przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 3050P w miejscowości Dębówiec
Zarząd Dróg Powiatowych w Koninie · Konin
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Świętojańska 20D, 62-500 Konin, Wielkopolskie
NIP 6652308856REGON 311060783zarejestrowana 1 stycznia 1999
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Sławoszewek, Wielkopolskie
NIP 6652577384REGON 367263672zarejestrowana 11 maja 2017
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZDP.ZZ.3302.10.2026-83
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
30 dni
Publikacja w rejestrze
26 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
26 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KONINIE i Adam Kozłowski AD-BUD.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
  1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie zadania: wymiana źródła ciepła, modernizacja części instalacji centralnego - ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, montaż paneli fotowoltaicznych wraz z magazynem energii w ramach zadania: „Termomodernizacja budynku na stadionie miejskim” w zakresie szczegółowo określonym w ofercie Wykonawcy oraz w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), w skład której wchodzą między innymi Specyfikacje Techniczne. Realizacja projektu odbędzie się w Ślesinie, obręb ewidencyjny Ślesin, na działce o numerze ewidencyjnym: 1200/6 w obrębie ew. 0001 Ślesin gm. Ślesin. Nieruchomość stanowi własność Gminy Ślesin. Realizacja zadania obejmuje w szczególności prace związane z zaprojektowaniem, uzyskaniem niezbędnych decyzji i wykonaniem następujących części inwestycji: a) opracowanie dokumentacji projektowej zawierającej m.in. inwentaryzacje, uzgodnienia, opinie wymagane przepisami szczegółowymi, projektów budowlanych, projektów wykonawczych, wymagań dotyczących przygotowania terenu budowy, koncepcji, STWiOR, BiOZ; b) likwidację kotła węglowego i montaż pompy ciepła powietrze-woda o mocy 28-32 kW na potrzeby c.o. i c.w.u. wraz z modernizacją instalacji c.o. (ogrzewanie podłogowe w części budynku) oraz modernizacją instalacji c.w.u. (montaż zasobnika c.w.u.), wraz z niezbędnym osprzętem; c) montaż instalacji fotowoltaicznej o min. Mocy 29,64 kW z magazynem energii o min. Pojemności 20,48 kWh wraz z niezbędną infrastrukturą i ogrodzeniem.

    GMINA ŚLESINAdam Kozłowski AD-BUD
    zawarta 6 sierpnia 2026· Wielkopolskie· Ślesin
    330 tys. zł
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Wykonanie bezpiecznego przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 3050P w miejscowości Dębówiec” (ID 59a20ceb-c022-448f-ac2a-9a6c0ce4e6a7), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/59a20ceb-c022-448f-ac2a-9a6c0ce4e6a7, stan wpisu z 2026-08-26, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie