Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
dostawa artykułów medycznych
zawarta 28 lipca 2026 · okres: 24 miesiące · Podlaskie, Białystok
1602,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa artykułów medycznych.
Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. M. Curie-Skłodowskiej 26, 15-950 Białystok, Podlaskie
NIP 5422529292REGON 050657729zarejestrowana 1 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
Jabłonna, Mazowieckie
NIP 9561697598REGON 871253324zarejestrowana 9 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- DA.ZP.2421.175.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie