Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

BLINCYTO 38,5 mcg x 2 op.

zawarta 6 lipca 2026 · 11. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Świętokrzyskie, Kielce

17 222 zł
wartość umowy
6 lipca 2026100% okresu24 lipca 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Zakup wraz z dostawą leków onkologicznych oraz produktów stosowanych w terapii CAR-T dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kielcach · Kielce
ogłoszenie o wyniku z 3 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Prezydenta Stefana Artwińskiego 3, 25-734 Kielce, Świętokrzyskie
NIP 9591294907REGON 001263233zarejestrowana 12 czerwca 1987
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Puławska 145, 02-715 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5272420782REGON 015609360zarejestrowana 4 listopada 2003
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
nie nadano numeru
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Data zakończenia
24 lipca 2026
Publikacja w rejestrze
4 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
4 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 06.07.2026
    Wygaśniecie umowy

    Umowa zakończona

Umowy między tymi stronami

wszystkie (11)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KIELCACH i AMGEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „BLINCYTO 38,5 mcg x 2 op.” (ID 595fbf42-74e8-4b52-a25d-c9e4017d7b3d), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/595fbf42-74e8-4b52-a25d-c9e4017d7b3d, stan wpisu z 2026-08-04, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie